Merkur Design Full-Servis Dijital Ajans 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir pazarlama çözümleri üretiyoruz

Blog

360° dijital ajans nedir?

Dijital ile gerçeğin iç içe geçtiğinden sıkça söz ettik. Bu durum bir çok sektörü etkisi altına aldı ancak bunlardan biri var ki en fazla değişime uğrayan oldu. Durun siz düşünmeden ben söylüyorum ”ajanslar”…

25 Ağustos 2017, Cuma SHARE

Kullanılan teknolojiden uygulanan stratejiye kadar birçok değişikliğe uğrayan ajansların bu değişime ayak uyduranları ve hakkını verenleri 360 derece dijital ajans olarak anılmaya başladı. Kimi buna yeni nesil ajans da diyor. Sonuç itibari ile ikisi de aynı anlamı taşıyor.

“Nedir bu 360 derece dijital ajans?” diye soruyoruz hepimiz. Sadece ajans diye anılanlardan farklı ne yapıyorlar da bu sınıfa giriyorlar? Öncelikle kendisini 360 derece veya yeni nesil dijital ajans olarak tanımlayan ajanslar dijital çağın hakkını veriyorlar. Yaptıkları işlerde zamanın tüm teknolojik gelişmelerinden faydalanarak çözüm üretiyorlar. Hatta yeri geliyor zamanın teknolojik gelişimine de katkı sağlıyorlar. Yenilikçi olmayı, değişmeyi ve gelişmeyi adeta bir yaşam biçimi olarak benimsiyorlar.

Şimdi gelelim bunun size faydasına. Markanız için dijital çözümler arıyorsanız hangi özelliklere sahip bir ajans seçmeniz gerekiyor buna bir karar vermelisiniz. 360 derece dijital ajanslar sizin markanız adına yapmak istediğiniz tüm dijital çalışmalarda size fayda sağlayacaktır. Ancak bu noktada da doğru ajansı seçmek çok önemli.

360 derece dijital ajanslar ihtiyaç odaklı hızlı ve sürdürülebilir çözümler üretirler. Ayrıca büyük veri odaklı bu yeni nesil ajanslar kullandıkları gelişmiş yazılımlarla da hem hizmet verdikleri marka hem de kendileri için başarılı sonuçlar elde ediyor.

İhtiyacımız olan tüm bilgilerin parmağımızın ucunda olduğu ve her gün binlerce yeni bilgi ile karşılaştığımız bir dönemde fark edilir olmak için geleneksel çözümler yetersiz kalıyor. Bu sebeple daima yenilenmeye ve gelişmeye ihtiyacımız var.

Biz Merkur Design olarak 360 derece dijital ajans tanımının hakkını verecek kadar yenilendik ve geliştik. Size tavsiyemiz ise ajans seçerken yapacağınız doğru tercihlerle bu gelişim ve değişeme ayak uydurmanızdır.