Merkur Design Full-Servis Dijital Ajans 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir pazarlama çözümleri üretiyoruz

Blog

Dijital dünyada 8 yıl

Yolunda emin adımlarla ilerleyen, her geçen gün daha da güçlenen, sektörde iz bırakmış bir ajans olmak gerçekten gurur verici.

2 Şubat 2018, Cuma SHARE

Daima zamanın ötesine geçmeyi amaçladık ve bunu bizimle el ele verip iyi işler çıkaracağımıza inanan müşterilerimizle birlikte başardık.

Hayal ettik. Asla hayal etmekten vazgeçmedik. Ve hayal etmeye de devam ediyoruz.

Bundan 8 yıl önce bir bebekti Merkur, gözümüzün nuru, umudumuz… Tıpkı bir anne babanın minicik bebeklerini büyüttüğü gibi özenle, en doğru şekilde, tüm imkanları kullanarak büyüttük markamızı. Ve bu gün Merkur artık herkes için umut vaat eden bir ajans haline geldi. Ankara’da minik adımlarla yola çıktı ve şimdi dünyanın çevresinde kocaman adımlar atmaya başladı.

Geleneksel kurallara bağlı kalmadan, bağımsız düşünebilmeyi ilke edinmek bize bu yolda çok şey kazandırdı. Zaman hızlandıkça biz hızlandık. İnanın zamanı yakalamak bile çok zorken zamanın ötesine geçmekle sınırları zorladığımızın bilincindeydik.

Her marka gibi bizi de çok zorlayan zamanlar oldu. Ancak vazgeçmedik… Zaten hayatın kuralı bu değil midir? Zor olan her zaman en iyisi, en güzelidir. Zor olanı istemeye devam ediyor olmak bizi daha da ileriye taşıyor.

Her yeni günde öğrenecek yeni bir şeyler vardı. Dijital dünya da bir yılın 365 güne denk gelmediğinin farkındaydık. Daha fazlasına ihtiyacımız vardı. Yürüyerek yetişilmeyecek kadar hızlı akıp giden zamanı sadece uçarak yakalayabilirdik. Teknik olarak kanatlarımız olmadığına göre uçabilmemizin tek bir yolu vardı. Hayal etmek…. Hayal gücümüz bizi uçurdu. İleri, daha ileri, zamanın ötesine… Kim ki bizimle o hayal dünyasının içine dalıp, inanıp markasını kanatlarımızın arasına almamıza izin verdiyse işte o bizimle birlikte zamanın ötesine geçmeyi başardı.

Zorluklardan bahsettim ancak şunu da söylemeden geçemeyeceğim biz bu 8 yılda çok şey öğrendik ve öğrenirken de çok eğlendik. Öyle ki hayal etmeyi, sınırları zorlamayı yaşam biçimimiz haline getirdik. İnanın bana uzaya çıkmak gibi bir deneyimdi bu. Yapılan her iş bizde aynı heyecanı yarattı. Müşterilerimizin de bu heyecana ortak olması bizi daha da güçlendirdi. Her bir marka için farklı bir çözüm, markaya özel bir çalışma yapmak bu işi hep ilk defa yapıyormuşuz hissi uyandırdı. Her biri yepyeni bir macera gibiydi. Bundan sonra ki maceramızda siz de yer almak istemez misiniz? Gelin sizinle de zamanın ötesine bir yolculuk yapalım.

Ayrıca zamanın ötesine daha önce yapmış olduğumuz seyahatleri incelemek isterseniz referanslar bölümüne göz gezdirebilirsiniz.

Bu gün geldiğimiz noktada global bir marka olan Merkur Design son teknoloji ile yaratıcılığı birleştirip kıtalar arası işlere imzasını atıyor. Gelişime ve değişime açık olan esnek yapımız sayesinde yürüttüğümüz her projeyi kolaylıkla benimsiyor ve müşterilerimizle sağlıklı bağlar kurabiliyoruz. Ayrıca özel sektörde bir çok sektör lideri ile çalışmış olmanın yanı sıra kamu kurum ve kuruluşları ile de başarılı projeler yürütüyor, her iki alanda da aynı özveriyi gösteriyoruz.

Şimdilik nice 8 yıllara diyoruz 🙏🏻