Merkur Design Full-Servis Dijital Ajans 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir pazarlama çözümleri üretiyoruz

Sektör

Endüstri Sektörünün Liderleri ile Çalışıyoruz

Merkur’ün çalıştığı her marka için özel olarak ürettiği projeler o markaların sektörde bir adım öne çıkmasını sağlar.

3 Ekim 2017, Salı SHARE

Markasını sektör lideri haline getirmek isteyen firmalar özellikle farklı dijital çözümler arıyor. Ürettikleri ürünleri en iyi şekilde sergileyebilecekleri, kalitelerini tam anlamıyla ortaya koyacakları birer vitrine ihtiyacı olan endüstriyel firmalar onlar için farklı çizgiler kullanan, yaratıcı web tasarımları yapan ajansları tercih ediyor. Biz bu alanda sunduğumuz hem benzersiz hem de kaliteli çözümlerle sektör liderlerine hizmet vermekten büyük gurur duyuyoruz.

Endüstriyel sektörde dijital alanda yapılan çalışmalarda özellikle ürünlerin doğru bir şekilde sunulması ve kurumsal çizginin dışına çıkmamak gerektiğinin bilincinde olmak başarıyı da beraberinde getiriyor. Üretimden çıkmış haliyle fazlasıyla soğuk görünen endüstriyel ürünleri adete birer sanat eserine dönüştürerek dijital dünyaya sunan Merkur Design özellikle prodüksiyon çalışmalarında ki başarısı ile de endüstri sektörünün göz bebeği haline gelmiş durumda. Yapılacak projenin markayı tam anlamıyla yansıtması büyük önem taşıyor. Bunlar web sitesinin içeriğinde birkaç metin bulunması veya mobil uyumluluk gibi günümüzde neredeyse tüm web sitelerinin sahip olduğu basit özellikler değildir. Markanın gücünü ortaya koyacak çizgilere, sizin sesinizi duyuracak içeriklere ve kalitenizin nereden bakılırsa bakılsın anlaşılacağı görsellere ihtiyacınız var. Kısacası profesyonel ve yaratıcı bir ekip çalışması gerektiriyor. İşte Merkur tam bu noktada sektöre imzasını atıyor.

Olması gerekeni zaten öyle ya da böyle tüm ajanslar yapıyor. İnanın bana tüm ajanslar size kullanıcı dostu, SEO’ya uygun, mobil uyumlu bir web sitesi yapmanın sözünü verir. Bir kısmı da bu sözü başarı ile yerine getirir. Ancak bunlar sizi sektörünüzde bulunan binlerce firmadan herhangi biri olmaktan kurtaramaz. Unutmayın dijital dünya sadece bulunduğunuz şehir veya bulunduğunuz ülke koordinatlarını kapsamaz. Tüm dünya size ulaşabilir ve sizin rakipleriniz artık sadece ülkenizdeki sektör liderleri değil, aynı zamanda dünyadaki sektör liderleridir.

İş gittikçe daha da karmaşık bir hal alıyor gibi… Dijital dünyada zaman çok hızlı ilerliyor. Sektörünüzde teknoloji hızla gelişiyor. Sizin markanız ise bu teknolojiyi yakalamak için tüm gücü ile çalışıyor. Peki bu kadar işin arasında dijital dünyanın hızına nasıl yetişeceksiniz? Cevap çok basit. Tabi ki sektörde tecrübeli, profesyonel ve zamanı yakalamakla kalmayıp bir de zamanın ötesine geçebilmeyi başarmış bir ekiple çözümleyebilirsiniz. İnanın bu ekip size sadece bir telefon ya da bir mail kadar uzak. Endüstri sektöründe lider olmaya bir adım daha yaklaştınız bile. Sizinle paylaşmak istediğimiz daha bir çok fikrimiz var. Referanslar bölümünü inceleyerek sektörünüzde bulunan diğer markalara yapmış olduğumuz projeleri inceleyebilirsiniz. Kim bilir belki bir gün sizde onların arasında yer almak istersiniz.