Merkur Design Full-Servis Dijital Ajans 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir pazarlama çözümleri üretiyoruz

Mobile App Geliştirme

Mobilin önlenemez yükselişini ve trend mobil teknolojileri yakala!

Dünya nüfusunun %67’si mobil kullanıcısı ve bu oran her geçen gün hızla artıyor. Mobil kullanıcılarının akıllı telefonlarında geçirdikleri zamanın %89’unu ise mobil uygulamalarda geçiriyor. Bu oranlar markalar için mobil uygulamaların önemini açık bir şekilde ifade ediyor.

Mobil uygulama projelerinde günümüz teknolojilerini kullanarak geleceğe yönelik ihtiyaçları da karşılayan çözümler sunuyoruz. Markanızın büyüme potansiyelini göz önünde bulundurarak sunduğumuz mobil uygulama çözümlerinde marka amaç, strateji ve hedeflerine yönelik ürünler geliştiriyoruz.

Android ve iOS ile uyumlu geliştirdiğimiz uygulamalarda kullanıcı deneyimine odaklanarak değer yaratan, efektif çözümler sunuyoruz.

Ayrıca PWA (Progressive Web App) teknolojisi ile kullanıcıya mobil uygulama deneyimi sunan web tabanlı yazılımlar geliştiriyoruz.

Hybrid mobil uygulamalar da zaman ve maliyet açısından sık tercih edilen bir çözüm yöntemi. CSS alt yapısı ile ortaya çıkan hybrid mobil uygulamalar eğer kullanılmak istenen alanda işlevsellik göstermeye uygun ise daha düşük maliyetli olması ve daha kısa sürede hazırlanması sebebi ile tercih edilebilir.

İletişime geçin

Projeler

Araçlar

  • JSLibrary

  • Node.jsLibrary

  • ReactJavascript Library

  • React-nativeMobile App

  • xCodeNative Geliştirme

  • MindMupGoogle Service