360 Dijital İletişim Ajansı 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir dijital çözümler üretiyoruz

SON PROJELER TEKLİF AL

SEO Yönetimi

Markanız arama motorlarında hak ettiği yerde olsun!

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) web sitenizin arama sonuçlarında görünürlüğünü arttırmak ve üst sıralarda çıkmasını sağlamak için yapılan bir dizi işlemler bütünüdür. İçerik, ağ, site yapısı ve daha bir çok işlemin bir arada yürütüldüğü bu dijital pazarlama yöntemi uzun soluklu devam ettirilmesi gereken bir süreçtir. SEO sayesinde reklam maliyetlerinizi düşürebilir, arama sonuçlarında üst sıralarda çıkarak markanız için uzun vadede bir değer yaratmış olursunuz.

Seçilecek anahtar kelimelere ve markanın içinde bulunduğu sektördeki rekabet hacmine göre farklılıklar gösteren SEO yönetim hizmeti ajansımızda gerekli altyapıya sahip uzmanlar tarafından verilmektedir. Proje başında gerekli analizlerin yapılması ile başlayan bu süreç tamamen kullanıcı odaklı yürütülmektedir.

Hızla gelişen arama motoru algoritmaları değişikliklerinin takibi yapılarak gerekli görülen yenilikler web sitenize uygulanmaktadır. Tüm bu çalışmalar sonucunda elde edilen veriler kolay anlaşılır bir dille aylık olarak raporlanmaktadır.

İletişime geçin

Benzer İşler