Merkur Design Full-Servis Dijital Ajans 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir pazarlama çözümleri üretiyoruz

SEO Yönetimi

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), markanıza geniş ve çeşitli potansiyel müşteri tabanı sağlar, sizi rakiplerinizin önüne geçirerek konumunuzu sağlamlaştır

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) web sitenizin arama sonuçlarında görünürlüğünü arttırmak ve üst sıralarda çıkmasını sağlamak için yapılan bir dizi işlemler bütünüdür. İçerik, ağ, site yapısı ve daha bir çok işlemin bir arada yürütüldüğü bu dijital pazarlama yöntemi uzun soluklu devam ettirilmesi gereken bir süreçtir. SEO sayesinde reklam maliyetlerinizi düşürebilir, arama sonuçlarında üst sıralarda çıkarak markanız için uzun vadede bir değer yaratmış olursunuz. Bu sayede kendi pazarınızda sürekli büyüme yakalayabilirsiniz.

Anahtar kelime araştırması ve markanın içinde bulunduğu sektördeki rekabet hacmine göre farklılıklar gösteren SEO yönetim hizmeti ajansımızda gerekli altyapıya sahip uzmanlar tarafından verilmektedir. Proje başında gerekli analizlerin yapılması ile başlayan bu süreç tamamen kullanıcı odaklı yürütülmektedir.

Hızla gelişen arama motoru algoritmaları değişikliklerinin takibi yapılarak gerekli görülen yenilikler web sitenize uygulanmaktadır. Tüm bu çalışmalar sonucunda elde edilen veriler kolay anlaşılır bir dille aylık olarak raporlanmaktadır.

İletişime geçin

Projeler