360 Dijital İletişim Ajansı 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir dijital çözümler üretiyoruz

SON PROJELER TEKLİF AL

UX/UI Tasarım

İnsan odaklı yaklaşım ile maksimum etkileşim ve dönüşümü hedefliyor, kişiselleştirilmiş deneyimler sunuyoruz. En yüksek etkileşim ve dönüşümü hedefliyoruz!

UX/UI tasarımında hedef kitleye odaklanıyor, etkileşim ve dönüşümleri en üst seviyeye çıkaracak bir çözüm yaratıyoruz.

IOS ve Android ürünleri için UX/UI tasarımlarda öncelikli amacımız marka bilinci yaratmak… Bu bilinç ile prototiplendirme yapıyor, markaya en üst seviyede fayda sağlamayı amaçlıyoruz.

Kullanıcı deneyimi kavramının dijital platformlara yansıması ile birlikte abartılı, anlamsız ve karmaşık tasarımlar tarihe gömülürken, tasarım dünyasında yeni bir çağ başladı. Hayatın her alanında yer alan kullanıcı deneyiminin dijital platformlardaki mottosu ise fayda! Biz de içerik ile tasarımı bir araya getirerek kullanıcılara özgün bir deneyim sunuyoruz. -Aslında “benzersiz” kelimesi UX için biraz ters düşüyor. Ben ne demek istediğini anlıyorum ama rakiplerimizin de bizi takip edeceğini düşünecek olursak bu kelime doğru olmuyor sanırım-

Doğru görsel tasarım öğeleri ile kolay anlaşılabilir, öğrenilebilir ve hedef kitleyi sonuca ulaştıran arayüzler tasarlıyoruz. Bu sayede hizmet verdiğimiz markaların etkileşim ve dönüşüm oranlarını arttırıyoruz.

İletişime geçin

Araçlar

  • MindMupGoogle Service

  • FigmaDesign Tool

  • XDAdobe Creative Cloud

  • Sketch AppDesign Toolkit

  • Marvel AppMarvel

Benzer İşler