Merkur Design Full-Servis Dijital Ajans 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir pazarlama çözümleri üretiyoruz

Biz kimiz?

Markanız için yeni deneyimler tasarlama fırsatı yaratıyoruz

Geleceğe yönelik çözümlerimiz ile her ölçekte markaya büyüyebilecekleri ve gelişebilecekleri dijital deneyimler tasarlıyoruz. Temel hedefimiz gerçekçi ve sürdürülebilir stratejilerle müşterilerimize en iyi çözümleri sunmak. Biz merkezinde her zaman insan olan sonuç odaklı yaklaşımımız ile markanızın ihtiyacı olan full-servis dijital ajansız.

Çözümler

Marka deneyiminizi yükseltecek stratejik, ölçümlenebilir ve insan odaklı akıllı çözümler üretiyoruz!

Strategy

Strateji ve Marka Kimliği

Marka yaratma yolculuğuna çıkmak sadece dış görünüşle ilgili değil, güçlü bir marka stratejisiyle sağlam bir temel, kalpleri ve zihinleri büyüleyen bir kişilik oluşturmakla ilgilidir! Markanıza kalıcı bir izlenim bırakan etkileyici bir kimlik yaratıyoruz. Başarımızın sırrı, sizi hedeflerinize giden yolda destekleyen bir marka stratejisi ve marka konsepti oluşturmakta yatıyor. Bu yaklaşım, markanızın vizyonuyla uyumlu ve her büyüme fırsatını yakalamaya hazır, modern ve esnek bir kurumsal kimlikle sonuçlanıyor.

Design

Tasarım

Etkileyici tasarımlarla daha iyi bir deneyim yaratmak en büyük tutkumuz. Sadece kullanıcı deneyimini yükselten değil, aynı zamanda yaşamı güçlendiren dijital deneyimler tasarlıyoruz. Kullanıcılar için en derin seviyede etki bırakabilen sezgisel, sürükleyici deneyimler yaratıyoruz. Web site, mobil uygulama, e-ticaret platformu, dashboard ve daha birçok dijital pazarlama aracında hedefleri hayata geçiriyoruz.

Development

Yazılım Geliştirme

Markanızın ihtiyaçları ve hedeflerine göre gelişmeye ve iyileştirmeye açık kalıcı yazılım çözümleri üretiyoruz. Yenilikçi ve yüksek performanslı web sitesi, e-ticaret platformu, dashboard ve mobil uygulama yazılım projeleri için çözümler geliştiriyoruz. Ayrıca özel ihtiyaçlara yönelik farklı yazılım çözümleri için full-stack yazılım hizmeti sunuyoruz.

Digital Marketing

Dijital Pazarlama

İnsan merkezli stratejik hedeflerle yenilikçi ve ölçümlenebilir çözümler geliştirerek markanızın pazarlama gücünü artırıyoruz! Marka konumlandırma, içerik üretimi, sosyal medya yönetimi, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve reklam yönetimi digital pazarlama alanında verdiğimiz hizmetlerin başında geliyor. Büyümeyi ve ilerlemeyi teşvik eden ve kullanıcıyı merkeze alan yaklaşımımız ile yatırımınızın geri dönüşünü ölçümleyerek sürekli yeni dijital pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

Strateji

Hedef kitlelerin ardındaki insanlara odaklanıyoruz

Edinme

Markayı hedef kitleye duyurmak ve hedef kitlenin dikkatini çekecek içerikle buluşmasını sağlamak

Dönüşüm

Edinme ve etkileşimden elde edilen kitle ile marka hedeflerini gerçekleştirmek ve marka sadakatı sağlamak

Etkileşim

Dikkatini çektiğimiz hedef kitle ile doğru iletişim, etkileşimi sağlamak ve bağ kurmak

Nasıl çalışabiliriz?

İhtiyaçlarınıza yönelik çözümlerle her zaman yanınızdayız! 👊

Proje Bazlı

Tek seferlik proje süreçlerinizde bir ekip olarak çalışabilir ve proje sürecinize fayda sağlamaktan mutluluk duyarız. Farklı projelerde yer almak bizi her zaman heyecanlandırır ve yer aldığımız projelere farklı çözümler getirmekten hoşlanırız.

Çözüm Ortaklığı

Uzun soluklu, devamlılık arz eden süreçlerde yanınızdayız. Şirket bünyenizde eksik olan bir biriminiz için çözüm ortaklığı sağlayabilir, uzun süreler partner olarak süreçleri birlikte yönetebiliriz.

Manifesto

Çalışma kültürümüz ve değerlerimize her zaman sahip çıkarız 🙌

 • İleriyi Düşünürüz

  Sadece bugünü değil yarını da düşünür, üretiriz. Geleceğe yatırım yapar, öngörülerimizi kullanarak yarını hesaplarız. Böylece her zaman değer yaratırız.

 • Hayal Etmekten Vazgeçmeyiz

  Hayal etmek bizim vazgeçilmez bir parçamız. Hayallerimiz ile ürettiğimiz her ürünü eşsiz kılar, gerçek dünya ile dijital dünya arasında ki o incecik çizgide hayallerimizle dolaşırız.

 • Detaylara Önem Veririz

  Biz biliriz ki özgün tasarımlar detaylarda gizlidir. Küçük detaylar yapılan işi kaliteli kılar. Her bir detay bizim için büyük anlamlar ifade eder.

 • İletişimin Gücüne İnanırız

  Doğru anlayabilmek ve doğru anlatabilmek için sağlıklı iletişime değer veririz. Müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilmek için onlarla her zaman iletişimde kalırız.

 • Tutkuyla Çalışırız

  Yaptığımız işe sonuna kadar inanır, tutku ile çalışırız. Her biri alanında profesyonel olan ekibimiz, içinde taşıdığı bu tutku sayesinde her daim başarıyı elde ediyor.

 • Fayda Odaklıyız

  Müşterilerimize fayda sağlamak için çalışırız. Sunduğumuz tüm çözümlerin odağında fayda vardır. Daha fazla fayda için üretiriz.

 • Yeni Fikirlere Değer Veririz

  İçimizde taşıdığımız girişimci ruh ile yeni fikirlere değer verir, destekleriz. Yeni fikirlere açık olmayanların hızla değişen dijital çağda yok olup gideceğine inanırız.

 • Sorumluluk Sahibiyiz

  Yaptığımız her işi büyük bir ciddiyetle yapar, sorumluluğunu alırız. Bize güvenen hiçbir müşterimizin güvenini boşa çıkarmayız.

Bu başlıklar ilginizi çekebilir

İletişime Geçin

Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

İletişime geçin