Merkur Design Full-Servis Dijital Ajans 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir pazarlama çözümleri üretiyoruz

Çözümler

Marka deneyiminizi yükseltecek stratejik, ölçümlenebilir ve insan odaklı akıllı çözümler üretiyoruz!

Strategy

Strateji ve Marka Kimliği

Marka yaratma yolculuğuna çıkmak sadece dış görünüşle ilgili değil, güçlü bir marka stratejisiyle sağlam bir temel, kalpleri ve zihinleri büyüleyen bir kişilik oluşturmakla ilgilidir! Markanıza kalıcı bir izlenim bırakan etkileyici bir kimlik yaratıyoruz. Başarımızın sırrı, sizi hedeflerinize giden yolda destekleyen bir marka stratejisi ve marka konsepti oluşturmakta yatıyor. Bu yaklaşım, markanızın vizyonuyla uyumlu ve her büyüme fırsatını yakalamaya hazır, modern ve esnek bir kurumsal kimlikle sonuçlanıyor.

Design

Tasarım

Son teknoloji ve etkileyici tasarımlarla daha iyi bir deneyim yaratmak en büyük tutkumuz. Sadece kullanıcı deneyimini yükselten değil, aynı zamanda yaşamı güçlendiren dijital deneyimler tasarlıyoruz. Kullanıcılar için en derin seviyede etki bırakabilen sezgisel, sürükleyici deneyimler yaratıyoruz. Web site, mobil uygulama, e-ticaret platformu, dashboard ve daha birçok dijital pazarlama aracında hedefleri hayata geçiriyoruz.

Development

Yazılım Geliştirme

Markanızın ihtiyaçları ve hedeflerine göre gelişmeye ve iyileştirmeye açık kalıcı yazılım çözümleri üretiyoruz. Yenilikçi ve yüksek performanslı web sitesi, e-ticaret platformu, dashboard ve mobil uygulama yazılım geliştirme projeleri için yazılım çözümleri geliştiriyoruz. Ayrıca özel ihtiyaçlara yönelik farklı yazılım çözümleri için full-stack yazılım hizmeti sunuyoruz.

Digital Marketing

Dijital Pazarlama

İnsan merkezli stratejik hedeflerle yenilikçi ve ölçümlenebilir çözümler geliştirerek markanızın pazarlama gücünü artırıyoruz! Marka konumlandırma, içerik üretimi, sosyal medya yönetimi, arama motoru optimizasyonu (SEO) ve reklam yönetimi digital pazarlama alanında verdiğimiz hizmetlerin başında geliyor. Büyümeyi ve ilerlemeyi teşvik eden ve kullanıcıyı merkeze alan yaklaşımımız ile yatırımınızın geri dönüşünü ölçümleyerek sürekli yeni dijital pazarlama stratejileri geliştiriyoruz.

Bu projeler ilginizi çekebilir

Stratejik planlama ve markalaşmaya odaklanan, dijital ortamın tüm yönlerini karşılamak için geniş bir hizmet yelpazesi sunan, full-servis dijital ajansız ve yeni challengelar peşinde koşuyoruz.