360 Dijital İletişim Ajansı 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir dijital çözümler üretiyoruz

SON PROJELER TEKLİF AL

Pazarlama

Uzun vadeli stratejik hedefler ile yeni deneyimler tasarlama fırsatı

Merkezinde insan olan pazarlama stratejilerinin başarısı kaçınılmazdır. Dijital pazarlamada da merkeze insanı koyup stratejilerimizi onun etrafında geliştiriyoruz. Böylece markalara büyüyüp gelişebilecekleri yeni deneyimler tasarlıyoruz. Her yönüyle ölçülebilir, uzun vadeli stratejik hedefler sayesinde marka ile kullanıcı arasında güçlü bir iletişim yaratıyoruz.

 • Keşif

  Marka hedeflerini, sektör dinamiklerini ve hedef kitleyi anlayabilmek için keşif yapılmaktadır. Bu süreçte sektör analizi, pazar payı, marka ihtiyaç ve hedefleri net olarak belirlenmektedir.

 • Strateji

  Marka kimliği ve değerleri ile paralel, hedef odaklı, ölçümlenebilir bir strateji geliştirilir. Merkezine kullanıcıyı aldığımız bu süreçte hedef kitlenizi analiz ediyor ve personalar yaratıyoruz. Strateji ile en yüksek dönüşüm ve etkileşimi hedefliyoruz.

 • Üretim

  Dijital pazarlamada kullanılacak her türlü içerik ve materyalin üretiminin yapıldığı bu aşamada strateji doğrultusunda hareket ediyoruz. Marka kimliği ve ihtiyaçları doğrultusunda şekil alan üretim sürecinde yaratıcılık maksimum seviyede tutulmaktadır.

 • Uygulama

  Yürütülen projeye göre değişiklik gösteren uygulama aşaması, üretilen içerik ve materyallerin hedef kitle ile buluşmasını sağlar. Bu aşamada yayınlama, paylaşma, gönderim ve etkileşim faaliyetleri gerçekleşir. Tüm bu süreçlerin doğru zamanlarda yapılması büyük önem taşır.

 • İzleme

  Yürütülen strateji ve dijital pazarlama faaliyetleri verilerinin elde edildiği ve gerektiğinde optimizasyonlarının sağlandığı aşamadır. Maksimum verim elde etmek için izleme ve optimizasyon aşaması büyük bir önem taşır.

 • Raporlama

  Dijital pazarlama faaliyetleri düzenli aralıklarla raporlanmaktadır. Bu aşamada faaliyet sırasında elde edilen veriler anlaşılır bir şekilde raporlanır ve marka ile ilgili öngörüler marka temsilcileri ile paylaşılır.

İletişime Geçin

Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

Hadi konuşalım