Merkur Design Full-Servis Dijital Ajans 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir pazarlama çözümleri üretiyoruz

Tasarım

Yenilikçi tasarımın ve stratejik yeteneklerin bir araya geldiği, tasarımın ötesinde bir dünyaya adım atın

Etkileyici tasarımlarla daha iyi bir deneyim yaratmak en büyük tutkumuz. Sadece kullanıcı deneyimini yükselten değil, aynı zamanda yaşamı güçlendiren dijital deneyimler tasarlıyoruz. Kullanıcılar için en derin seviyede etki bırakabilen sezgisel, sürükleyici deneyimler yaratıyoruz. Web site, mobil uygulama, e-ticaret platformu, dashboard ve daha birçok dijital pazarlama aracında hedefleri hayata geçiriyoruz.

 • Keşif

  Markanızın hizmet verdiği sektörü ve hedeflerinizi anlayabilmek için proje sürecinin başında öncelikle keşif yapılmaktadır. Bu süreçte sektör analizi, müşteri araştırması, pazar payı, marka ihtiyaç ve hedefleri net olarak belirlenmektedir.

 • Strateji

  Keşif sürecinde elde edilen veriler doğrultusunda markayı hedeflerine ulaştıracak stratejiler belirlenmektedir. Bu stratejiler marka değerleri ve kimliğine paralel geliştirilir.

 • İçerik Üretimi

  Tasarımda yer alacak içerikler alanında profesyonel metin yazarı tarafından oluşturulur. İçerik üretiminin tasarım sürecine yön vermesi açısından tasarımdan önce tamamlanması önemli bir rol oynar.

 • Tasarım

  Kullanıcı deneyimi ilkeleri, geliştirilen stratejiler ve trendler göz önünde bulundurularak başlatılan tasarım süreci profesyonel ekibimiz ile yürütülür. Etkileşimi artırmaya yönelik seçilen görsel ögeler ile etkileyici bir tasarım hazırlanır.

 • Değerlendirme

  Tamamlanan tasarım süreci ardından ortaya çıkan ürünü müşterilerimizle birlikte değerlendirerek oluşabilecek hata veya eksiklikler tespit edilir.

 • Geliştirme

  Nihai ürünün ortaya çıkması ile birlikte yayına alındığı süreçten itibaren aldığı etkileşim izlenerek uygulanan stratejiler güncellenir ve geliştirilir. Bu aşama müşterilerin talebi doğrultusunda proje sürecine eklenir.

İletişime Geçin

Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

İletişime Geçin