360 Dijital İletişim Ajansı 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir dijital çözümler üretiyoruz

SON PROJELER TEKLİF AL

Yaratıcılık

Güzel olanın ötesinde yeni bir deneyim tasarlıyoruz.

Marka kurumsal kimliği, hedef kitle alışkanlıkları ve marka hedeflerini analiz ederek çıktığımız tasarım yolculuğunun sonunda bir üründen çok deneyim elde ediyoruz. Tasarımlarımız ile her markaya yeni bir deneyim sunuyoruz.

 • Keşif

  Markanızın hizmet verdiği sektörü ve hedeflerinizi anlayabilmek için proje sürecinin başında öncelikle keşif yapılmaktadır. Bu süreçte sektör analizi, müşteri araştırması, pazar payı, marka ihtiyaç ve hedefleri net olarak belirlenmektedir.

 • Strateji

  Keşif sürecinde elde edilen veriler doğrultusunda markayı hedeflerine ulaştıracak stratejiler belirlenmektedir. Bu stratejiler marka değerleri ve kimliğine paralel geliştirilir.

 • İçerik Üretimi

  Tasarımda yer alacak içerikler alanında profesyonel metin yazarı tarafından oluşturulur. İçerik üretiminin tasarım sürecine yön vermesi açısından tasarımdan önce tamamlanması önemli bir rol oynar.

 • Tasarım

  Kullanıcı deneyimi ilkeleri, geliştirilen stratejiler ve trendler göz önünde bulundurularak başlatılan tasarım süreci profesyonel ekibimiz ile yürütülür. Etkileşimi artırmaya yönelik seçilen görsel ögeler ile etkileyici bir tasarım hazırlanır.

 • Değerlendirme

  Tamamlanan tasarım süreci ardından ortaya çıkan ürünü müşterilerimizle birlikte değerlendirerek oluşabilecek hata veya eksiklikler tespit edilir.

 • Geliştirme

  Nihai ürünün ortaya çıkması ile birlikte yayına alındığı süreçten itibaren aldığı etkileşim izlenerek uygulanan stratejiler güncellenir ve geliştirilir. Bu aşama müşterilerin talebi doğrultusunda proje sürecine eklenir.

İletişime Geçin

Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

Hadi konuşalım