Merkur Design Full-Servis Dijital Ajans 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir pazarlama çözümleri üretiyoruz

Yazılım

Maksimum fayda ve özgün bir kullanıcı deneyimi sunan, gelişmiş ve uzun vadeli yazılım çözümleri geliştiriyoruz

Markanızın ihtiyaçları ve hedeflerine göre gelişmeye ve iyileştirmeye açık kalıcı yazılım çözümleri üretiyoruz. Yenilikçi ve yüksek performanslı web sitesi, e-ticaret platformu, dashboard ve mobil uygulama yazılım projeleri için çözümler geliştiriyoruz. Ayrıca özel ihtiyaçlara yönelik farklı yazılım çözümleri için full-stack yazılım hizmeti sunuyoruz.

 • Method ve Yöntemler

  Projenin yapım aşamasında sağlıklı bir şekilde ilerleyebilmesi için projeye başlarken kullanılacak method ve yöntemlerin doğru seçilmesi büyük önem taşıyor. Projenin amacı, kullanılacağı alan ve hedefi method ve yöntemleri belirlemede rol oynuyor.

 • Bilgi Mimarisi

  Projenin yapısını ortaya çıkaran bilgi mimarisi projede ekibe yol gösteren harita niteliği taşır. Proje ancak doğru bir mimari içinde inşa edildiğinde verimli sonuç elde edilecektir.

 • Akış Şeması

  Akış şeması projenin basit şekilde tasarlanması ve dokümante edilmesini sağlar. Sürecin basit ve anlaşılır bir şekilde görselleştirilmesini sağlayan akış şeması süreçte sorumlulukları ve sorumlu olanları yansıtır.

 • Prototipleme

  Süreci test etmek için oluşturulan prototipler ürünün ön modeli niteliği taşır. Prototip ürünün sonuca en yakın halini yansıtır ve bu aşamada amaç sürecinin tutarlı ilerleyip ilerlemediğini test etmektir. Prototipler genelde düşük görsel kullanımı ve düşük işlevsellikten oluşur.

 • Yazılım

  Sürecin en can alıcı noktası yazılım aşamasıdır. Belirlenen method ve yöntemlerle ürün geliştirmeye başlanır. Sahip olduğumuz profesyonel yazılım ekibi sayesinde bu süreçte ihtiyaçları karşılayan, sorunsuz bir ürün ortaya çıkartılır.

 • Takip

  Sürecin sağlıklı ilerleyebilmesi için müşteri ve proje yöneticisi tarafından takip edilebilir olması gerekmektedir. Proje çeşitli proje yönetim araçları ile yönetilir ve müşteriler tarafından bu araçlar aracılığı ile takip edilebilir.

 • Değerlendirme

  Marka temsilcileri ile bir araya gelerek hazırlanan ürünün kontrolleri sağlanır. Ürünü kusursuz bir şekilde son haline getirmek için gerekli değerlendirmeler yapılır.

 • Geliştirme

  Marka temsilcilerinin talebi doğrultusunda sürece dahil edilen bu aşamada, kullanıcıya sunulan ürünün aldığı etkileşim izlenir. Elde edilen sonuçlara göre ürün geliştirilerek bir üst versiyona yükseltilir.

 • Destek

  Nihai ürünün kullanıcıya sunulmasından sonra oluşabilecek herhangi bir sorun veya aksaklıkta sunulan destek hizmetini kapsamaktadır. Bu aşama marka ile yapılan destek anlaşmasına bağlı olarak sürdürülür.

İletişime Geçin

Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

İletişime Geçin