360 Dijital İletişim Ajansı 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir dijital çözümler üretiyoruz

PROJEYE BAŞLAYALIM EN.

Selam 👋
Bize projenizden bahsedin.

Aşağıdaki formumuzu doldurun veya bize start@merkurdesign.com mail adresinden mesajınızı hızlıca iletin.

  3E EOS

  Savunma sanayisinde öncü marka 3E EOS'un dijital dönüşüm hikayesi

  Savunma sanayisinin öncülerinden olan 3E EOS, dijital dönüşümünü uzun yıllardır sürdürüyor ve marka değerini artırıyor. Savunma sanayisinde yarattığı teknolojilerle ön plana çıkan markanın dijitalde marka bilinirliğini, ihracat hacmini artırmak ve ürünlerini tanıtmak için birden fazla proje hayata geçirdik.

  Markalar insan merkezli çözümler ile daha değerli hale gelir

  3E EOS markasının kurumsal kimliğinden ürün arayüz tasarımlarına kadar tüm projelerde kullanıcı deneyimi ön planda tutulmuş, insan merkezli çözümler geliştirilmiştir. Marka prestiji ve karakterine paralel yaratılan marka kimliği ve projeler markanın sektördeki gücünü vurgular niteliktedir.

  Savunma sanayi sektörünün dijital platformlarda doğru bir şekilde yansıtılması ve marka bilinirliğini artırarak doğru hedef kitleye ulaşabilmesi detaylı kurgulanmış bir strateji ile mümkün olacaktır. 3E EOS projelerinde çözüm üretirken sektör dinamiklerine ek olarak kullanıcı davranış ve deneyimlerini de inceleyerek çalıştık. Böylece markaya değer katan çözümler yarattık.

  Display UX/UI Tasarımı

  3E EOS ürünlerinde gece görüş sistemi kontrol ekranları için tasarladığımız projede odak noktamız kullanıcıydı. Kullanıcı deneyim ve alışkanlıklarından yola çıkarak en kolay ve hızlı kullanımı kreatif bir bakış açısı ile sunduk.

  Website UX/UI Tasarımı ve Geliştirme

  Maksimize edilmiş kullanıcı deneyimi ve kreatif bakış açısını marka kurumsal kimliği ile paralel kullanarak markaya dijitalde yeni bir deneyim sunma fırsatı yarattık. 3E EOS markasının ürünlerini ön planda tutan bu tasarım kullanıcı ile marka arasında hızlı ve etkili iletişim de sağladı.

  3E Connect Mobil Uygulama UX/UI Tasarımı

  3E EOS markasının dürbün özellikli ürünlerinde görüşü yansıtan ve kontrol etmeyi sağlayan mobil uygulamada hızlı ve kolay kullanım için maksimum kullanıcı deneyimine odaklanılmıştır. Uygulama kullanılabilirliği kadar kreatifliği ile de dikkat çekmektedir.

  Kurumsal Kimlik

  Markayı sektöründe rakiplerinden bir adım öne taşıyacak ve karakterini tam anlamıyla yansıtacak bir kurumsal kimlik çalışması yapılmıştır.

  Prodüksiyon

  Çeşitli platformlarda kullanılmak üzere 3E EOS ürünlerinin fotoğraf çekimi yapılmıştır. Ürün tanıtımı için yapılan bu çekimde ürünlerin doğru yansıtılması ve ürün özelliklerinin ön planda tutulması sağlanmıştır.

  Microsite

  3E EOS markasının son kullanıcıya yönelik ürettiği BOA ürün lansmanı için microsite hazırlanmıştır. Bu ürünün hedef kitlesinin diğer ürünlerden farklı olması nedeniyle son kullanıcıya hitap eden bir tasarım uygulanmıştır.

  Microsite’de parallax ve infinite scrolling teknolojileri kullanılarak kullanıcıların ürün hakkında detaylı bilgiye ulaşması sağlanmıştır.

  Benzer İşler

  İletişime Geçin

  Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

  Hadi konuşalım