360 Dijital İletişim Ajansı 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir dijital çözümler üretiyoruz

PROJEYE BAŞLAYALIM EN.

Selam 👋
Bize projenizden bahsedin.

Aşağıdaki formumuzu doldurun veya bize start@merkurdesign.com mail adresinden mesajınızı hızlıca iletin.

  Arges Concept

  Arges Concept dijital dönüşümü ile rakiplerinden bir adım öne geçti

  Gezegenimizi daha yaşanabilir bir yer haline getirebilmek için Romanya’dan dünyanın dört bir yanına ulaşan Arges Concept dijital dönüşümünü Merkur Design ile tamamladı. Atık arıtma sistemleri üreten Arges Concept’in var olan mühendislik yetenekleri ve sektör tecrübesine Merkur Design’ın yaratıcı ve yenilikçi bakış açısını ekledik ve Arges Concept markasını dijitalde yeniden yarattık.

  Yenilikçi, güçlü ve doğa dostu bir marka imajı

  Arges Concept için yapılan tüm çalışmalarda markanın yenilikçi, güçlü ve doğa dostu imajının altı çizildi. Dijitalde oldukça eski trend ve teknolojiler kullanan markaya günümüz trendlerine uygun kurumsal bir çizgi yaratıldı. Özellikle hizmet verdiği mühendislik ve çevre koruma alanında güçlendirilen içeriklerle geniş bir hedef kitleye ulaşması amaçlandı.

  Uzun soluklu yürütülen bu proje kapsamında tüm çalışmalar kullanıcı deneyimi ilkeleri, günümüz teknoloji, trendleri ve firma hedefleri doğrultusunda gerçekleştirildi. Çalışmalar sonunda daha geniş bir hedef kitleye ulaşan firma sektörde ki yerini ve pazar payını da güçlendirdi.

  Kurumsal Kimlik

  Günümüz trendlerine uymayan Arges Concept kurumsal kimliği sektöründe sahip olduğu gücü gösterebilecek ve hedef kitle üzerinde istediği imajı yaratabilecek şekilde yeniden tasarlandı. Ön plana çıkarılmak istenen doğa dostu imaja vurgu yapmak için Arges logosunda doğadan ilham alındı.

  Kurumsal kimlik çalışmaları kapsamında logo, kartvizit, mail imza, dijital broşür ve sunum tasarımları hazırlandı.

  Website UX/UI Tasarım ve Geliştirme

  Arges Concept web sitesi kullanıcı deneyimi ilkeleri ile marka kurumsal kimliği çizgisinde hazırlandı. Firmanın hedef kitlesine sunmuş olduğu hizmetleri ve marka imajını en doğru şekilde yansıtan tasarım günümüz web teknolojisi ile hayata geçirildi.

  Mobil kullanım verileri de göz önünde bulundurularak, hazırlanan tasarımın mobilde kullanılabilirliği de maksimum seviyede tutuldu.

  Dijital Pazarlama

  Marka kimliğine uygun olarak yeniden oluşturulan sosyal medya hesapları ile firmanın iş potansiyelini arttırmak istediği bölgelerde daha fazla tanınması sağlandı. Ayrıca yapılan paylaşımlarla markanın çevre dostu imajı güçlendirilirken sunduğu hizmetler hakkında da detaylı bilgilerle geniş bir hedef kitle yaratıldı. Proje kapsamında yapılan içerik ve yazılımsal çalışmalarda da firmanın arama motorlarında daha geniş ilgili hedef kitleye ulaşması amaçlandı.

  Broşür Tasarımı

  Markanın ürünleri ve hizmetleri ile ilgili bilgileri kullanıcılarla dijital olarak paylaşabileceği dijital broşürler hazırlandı.

  Benzer İşler

  İletişime Geçin

  Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

  Hadi konuşalım