360 Dijital İletişim Ajansı 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir dijital çözümler üretiyoruz

PROJEYE BAŞLAYALIM EN.

Selam 👋
Bize projenizden bahsedin.

Aşağıdaki formumuzu doldurun veya bize start@merkurdesign.com mail adresinden mesajınızı hızlıca iletin.

  ASP

  ASP müşterilerine özel B2B deneyimi güçlendiren dijital çözümler

  Sektöründe global başarı yakalamış olan ASP, dijital dönüşümü ile B2B alanında yeni deneyimler sunma fırsatı yakaladı. Hızlandırılmış B2B deneyimi ile sadık müşteri kitlesi yaratan marka, global pazardaki payını genişletti.

  ASP'nin üretim gücünü ve kalitesini dijital platformlarda görünür kıldık

  Modern üretim tesisinde tüm dünyanın kullandığı iş makinalarına yedek parça üretimi yapan ASP ile bir dönüşüm başlattık. Bu dijital dönüşümde marka kurumsallığını vurgulamak, pazar payını artırmak ve dijitalde görünür olmak hedeflendi.

  Website UX/UI Tasarımı ve Geliştirme

  Kullanıcı deneyimi ve marka kurumsal kimliğine paralel tasarlanan ASP kurumsal web sitesi markanın sektördeki gücünü yansıtacak biçimde hazırlandı.

  ASP bayii ve müşterileri için hazırlanan sipariş sistemi ile markanın hızlı ve güçlü bir B2B deneyimi sunmasına imkan tanındı. Bu sistem sayesinde kullanıcılar ürün siparişi verebiliyor, geçmiş siparişleri ile ilgili fatura ve tüm detaylara anında ulaşabiliyor.

  B2B Mobil Uygulama Tasarımı ve Geliştirme

  Sunulan B2B deneyimi daha da geliştirerek bir mobil uygulama haline getirdik ve kullancılara daha hızlı ve kolay ulaşılabilir bir deneyim sunduk.

  Kurumsal Kimlik

  Marka kurumsal kimliğini güçlendirmek için yaptığımız kurumsal kimlik çalışmasında, ASP markasının daha prestijli ve görünür olmasını sağladık.

  Prodüksiyon

  ASP üretim tesisi ve ürünlerinin fotoğraf ve video çekimlerinin gerçekleştirdiğimiz prodüksiyon çalışması ile markaya tüm platformlarda kullanabileceği kaliteli bir görsel arşiv sunduk.

  Benzer İşler

  İletişime Geçin

  Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

  Hadi konuşalım