360 Dijital İletişim Ajansı 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir dijital çözümler üretiyoruz

PROJEYE BAŞLAYALIM EN.

Selam 👋
Bize projenizden bahsedin.

Aşağıdaki formumuzu doldurun veya bize start@merkurdesign.com mail adresinden mesajınızı hızlıca iletin.

  Hidromek

  İş makinalarında dünyada öncü Hidromek dijitalde de rakiplerini geride bıraktı

  İş makinaları üretimi yapan Hidromek sektöründe uzun yıllardır sürdürdüğü liderliği dijital dönüşümü ile güçlendirdi. Rakiplerinden her konuda bir adım önde olan marka Merkur Design ile yaptığı iş birliği ile bunu dijital platformlara da taşıdı.

  Dönüştürülmüş hızlı ve dijital B2C deneyimi

  Dijital platformlarda kullanıcılara sunduğu deneyimi iyileştirmek ve B2C deneyimini hızlandırmak isteyen Hidromek için geliştirdiğimiz projede web sitesi tasarım ve yazılım geliştirme, mobil uygulama, prodüksiyon ve oyun tasarım ve yazılım geliştirme hizmetlerine yer verildi.

  Markanın dijital dönüşümü için gerekli olan tüm bu hizmetlerde maksimum etkileşim ve dönüşüm hedeflendi.

  Website Tasarım ve Yazılım Geliştirme

  Hidromek kurumsal çizgisine ve kullanıcı alışkanlıklarına uygun tasarlanan web sitesinde markanın ürün ve hizmetlerine yer verildi. Markanın detaylı tanıtım ve anlatımının da yapıldığı projede yazılım geliştirme sürecinde gelişmiş web teknolojileri kullanıldı.

  İnteraktif Fuar Uygulaması

  Hidromek hedef kitlesine hızlı ve etkili B2C deneyim sunmak amacıyla interaktif fuar uygulaması tasarım ve yazılımı gerçekleştirildi. Bu uygulama sayesinde fuar alanlarında katılımcılarla markanın hızlı ve etkili iletişim ve etkileşim kurması sağlandı.

  İnteraktif fuar uygulaması sayesinde katılımcılar üzerinde kalıcı bir etki yaratan Hidromek aynı zamanda broşür gibi maliyetli ve geleneksel pazarlama yöntemlerinden kurtularak dijitalleşmede rakiplerini geride bıraktı.

  Prodüksiyon

  Hidromek ürün ve hizmetlerini anlatan çekimleri kapsayan prodüksiyon hizmetinde ürünlerin açık alanda fotoğrafları çekilerek çeşitli platformlarda kullanılmak üzere güçlü bir görsel arşiv yaratıldı.

  Oyun Tasarımı ve Geliştirme

  Kullanıcılar farklı bir deneyim sunmak isteyen Hidromek için geliştirdiğimiz oyun projesi sayesinde kullanıcı ve marka arasında güçlü bir bağ kurulması hedeflendi.

  Benzer İşler

  İletişime Geçin

  Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

  Hadi konuşalım