Merkur Design Full-Servis Dijital Ajans 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir pazarlama çözümleri üretiyoruz

HMA

Göz kamaştıran sadelik, dikkat çeken kullanım kolaylığı

Mimari alanda uzun yıllardır hizmet veren HMA için kurumsal çizgisine paralel kurumsal bir web sitesi hayata geçirdik. Bulunduğu sektörde ön plana çıkan HMA projesinde, markanın prestijli referanslarını ön plana çıkartacak bir tasarım üzerinde çalışıldı. UX prensiplerinin ve tasarım trendlerinin göz önünde bulundurulduğu HMA web site tasarımı dengeli bir interaktif yapıya sahip.

HMA UX/UI Website Tasarımı ve Geliştirme

Kullanıcı deneyimi ve görsel tasarımın uyumu

Sektöründe tanınan bir marka olan HMA Design prestijli markalar için projeler geliştiriyor. HMA’nın web sitesi projesinde de bu prestiji korumak ve yansıtmak temel amaçlardandı. Projenin ilk aşamasında yapılan kullanıcı araştırması sonucunda site mimarisi yaratıldı ve bu mimari yapı sonucunda görsel bir deneyim oluşturuldu.

Kullanıcının ilk olarak görmek isteyeceği başlıkları ön plana çıkardığımız proje markanın görsel ögeleri ile birleştirildi. Projeye kullanıcının dikkatini koruyacak seviyede interaktif özellikler de ekleyerek marka için yeni bir deneyim yaratıldı.

Kurumsal Website UX/UI Tasarım & Yazılım Geliştirme

Projenin tasarımı kadar yazılım aşamasında da titiz çalışarak, web sitesini günümüz teknolojileri ile inşaa ettik. Uzun vadede fayda sağlamasını hedeflediğimiz HMA web sitesi projesininde, Kullanımı kolay ve anlaşılır bir yönetim paneline oluşturuldu.

Diğer Projeler

İletişime Geçin

Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

İletişime Geçin