Merkur Design Full-Servis Dijital Ajans 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir pazarlama çözümleri üretiyoruz

Hops London

Hops London Hair Salon’un stratejik dijital dönüşümü ve benzersiz imajı

Markaları yeni zirvelere taşıyan sürükleyici dijital deneyimler oluşturma tutkumuz ile hayata geçirdiğimiz Hops London Hair Salon projesi ortaya çıktı. Projede UX/UI web sitesi tasarımı ve yazılım geliştirme, dijital pazarlama stratejisi, sosyal medya ve reklam yönetimi, poster tasarımı süreçleri titiz planlama, yaratıcı yenilik ve stratejik yaklaşım ile yürütüldü.

Hops London ux/ui web tasarımı ve sosyal medya yönetimi

Kapsamlı bir dijital pazarlama stratejisi ile maksimum verim elde etmek mümkün

Dijital ortamda gerçekten bir etki yaratmak için kapsamlı bir dijital pazarlama stratejisi şarttır. Hops London’ın hedef kitlesini, rakiplerini ve marka kimliğini derinlemesine anlamaya çalıştık. Farklı platformların kullanımını içeren bir dijital pazarlama stratejisi tasarladık. Hops London’ı çeşitli dijital kanallarda stratejik olarak konumlandırarak maksimum görünürlük ve etkileşim sağlayarak marka bilinirliğini ve dönüşümleri artırdık.

UX/UI Tasarım & Yazılım Geliştirme

Hops London ile yolculuğumuz, dijital imajını yeniden hayal ederek başladı. Estetiği işlevsellikle kusursuz bir şekilde harmanlayacak, kullanıcılara kolay ve keyifli bir deneyim sağlayacak bir web sitesi tasarladık.
Oldukça çarpıcı bir imaj yarattığımız bu website tasarımında siyah beyaz renk kullanımı ile markanın imajını tamamen yeniledik ve kullanıcılara beklenmedik, yeni bir deneyim sunduk.

Webflow alt yapısını kullandığımız projede son yazılım trendlerinden faydalandık ve sorunsuz bir akış yarattık.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya yönetiminde, kullanıcıların ilgisini çeken ve markanın değerlerini yansıtan içerikler tasarlayarak Hops London’ın çevrimiçi etkileşimini maksimum seviyeye çıkardık.

Etkileyici postlar, hikayeler ve etkileşimli kampanyalar aracılığıyla takipçilerin ilgisini çekerek sosyal medya hesaplarını hassasiyetle yönettik.

Eşzamanlı olarak, Hops London’ın erişim alanını genişleten, ölçülebilir sonuçlar sağlayan ve marka bilinirliğini artıran hedefli reklam kampanyaları düzenledik.

Poster Tasarımı

Görsel hikaye anlatımı, etkili iletişimin merkezinde yer alır. Hops London’ın kişiliğini görsel olarak yansıtan çarpıcı poster tasarımları hazırlandı. Göz alıcı grafiklerden oluşan posterler, markanın benzersiz havasını özetlemek için özenle tasarlandı. Markanın salonunda kullanılan bu posterler, salonu ziyaret eden müşteriler için farklı bir marka deneyimi sunmak üzerine tercih edildi.

Diğer Projeler

İletişime Geçin

Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

İletişime geçin