360 Dijital İletişim Ajansı 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir dijital çözümler üretiyoruz

PROJEYE BAŞLAYALIM EN.

Selam 👋
Bize projenizden bahsedin.

Aşağıdaki formumuzu doldurun veya bize start@merkurdesign.com mail adresinden mesajınızı hızlıca iletin.

  IChO - TÜBİTAK

  Uluslararası Kimya Olimpiyatları projesinde maksimum kullanıcı deneyimi hedefi

  Uluslararası Kimya Olimpiyatları – IChO 2020’nin Türkiye’de gerçekleştirilmesi üzerine TÜBİTAK işbirliği ile tüm dünyadan olimpiyat katılımcılarının kullanımına sunulacak bir proje geliştirildi.

  Kurumsal marka kimliği yaratma, UX/UI website tasarım ve yazılım geliştirme

  Dünyanın dört bir yanından katılımcıların yer aldığı Uluslararası Kimya Olimpiyatları için hazırlanan projede kurumsal marka kimliği yaratma, website tasarım ve yazılım geliştirme, dashboard geliştirme ve “Catalyzer” broşür tasarım hizmetlerine yer verildi.

  Olimpiyatlara katılacak mentor, yarışmacılar, aileleri ve eğitmenlerin kullanımına sunulacak projede maksimum etkileşim hedeflendi. Yarışmacıların çeşitli kültürlerden gelmesi sebebi ile projenin kolay ve hızlı anlaşılabilir olması için kullanıcı alışkanlıkları göz önünde bulunduruldu.

  Kurumsal Kimlik

  IChO kurumsal kimlik tasarımında hem kimyadan hem de Türk kültüründen esinlenildi. Kurumsal kimlik tasarımına ayrıca modern marka bakış açısı da yansıtıldı. Ulusal rengimiz olan turkuaz kurumsal kimlik, websitesi tasarımı ve broşürde kullanıldı.

  Website UX/UI Tasarım ve Yazılım Geliştirme

  Yaratılan kurumsal kimliğe uygun oluşturulan websitesi kullanıcıların olimpiyatlar ile ilgili detaylı bilgiyi alabilmesinin yanı sıra Türkiye hakkında bilgi sunmaktadır.

  Mobil Görünüm

  Kusursuz bir mobil görünüme sahip olan sitede PWA teknolojisi kullanılarak kullanıcılara mobil uygulama deneyimine benzer bir deneyim sunmaktadır.

  Catalyzer Broşür Tasarımı

  Olimpiyatlar esnasında katılımcıları bilgilendirmek amacı ile dağıtılacak broşürlerin tasarımı marka kurumsal kimliği ile uyumlu bir şekilde oluşturuldu.

  Web site projesinde olduğu gibi broşür tasarımı aşamasında da kullanıcı deneyimi göz önünde bulunduruldu.

  Benzer İşler

  İletişime Geçin

  Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

  Hadi konuşalım