360 Dijital İletişim Ajansı 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir dijital çözümler üretiyoruz

SON PROJELER TEKLİF AL

IGMG Peine

Geleneksel mimarinden ilham alan tasarım

Almaya’da bir vakıf için tasarlanan ve geliştirilen IGMG web sitesi, gelişmiş bir bilgi mimarisi üzerine kurulu, kullanıcı alışkanlıkları ve günümüz tasarım trendlerine uygun tasarlandı. Proje tasarımında geleneksel mimariden ilham alan oval objeler yer verildi. Projenin yazılımı için ise günümüz yazılım teknolojileri kullanıldı.

Vakıf karakterine uygun tasarım objeleri ile bütünleşen tasarım dili

Bilgi mimarisinin tamamlanması sonrası site arayüzünde kullanılacak tasarım dili Vakfın hizmet verdiği alandaki mimari objelerden ilhamla seçildi. Oluşturulan tasarım dili kullanıcı ile vakıf arasında daha güçlü bağlar kurabilmek ve akılda kalıcılığı artırmak amacı ile tasarlandı.

Almanya’da yaşayan müslümanlar için hizmet veren vakfın tasarım dilinde cami içlerinde yer alan motifler, mimari tarzlar ve yine ibadet mekanlarında kullanılan renkler tercih edildi.

Kurumsal Website UX/UI Tasarım & Yazılım Geliştirme

Tasarım sürecinde olduğu kadar yazılım geliştirme sürecinde büyük bir titizlik ve özenle yürütülen projede günümüz teknolojileri kullanıldı. Tercih edilen güncel yazılım teknolojileri ile vakıfın uzun yıllar siteyi sorunsuz ve sağlıklı bir şekilde kullanabilmesi amaçlandı.

Platformun vakıf yetkilileri tarafından kolay ve hızlı bir şekilde güncellenebilmesi için kolay kullanılabilir bir yönetim paneli geliştirildi. Bu panel sayesinde platformun bir çok alanında kolaylıkla değişiklik ve düzenleme yapılabilmesi sağlandı.

Benzer İşler

İletişime Geçin

Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

Hadi konuşalım