360 Dijital İletişim Ajansı 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir dijital çözümler üretiyoruz

PROJEYE BAŞLAYALIM EN.

Selam 👋
Bize projenizden bahsedin.

Aşağıdaki formumuzu doldurun veya bize start@merkurdesign.com mail adresinden mesajınızı hızlıca iletin.

  KODSAN

  İçinizi ısıtan çözümleri ile Kodsan artık bir tık uzağınızda!

  Türkiye’nin ilk emaye kaplı boyler üreticisi olan Kodsan, kullanıcılar ile doğrudan temasını güçlendirmek için dijital dönüşüm yolculuğuna çıktı. Markanın ürün ve hizmetlerinin hem tüm dünyada hem de Türkiye’de daha geniş kitlelere ulaşması amacı ile yürütülen projede kullanıcı dostu web sitesi tasarım ve yazılım geliştirme ve marka dijital iletişimini de içinde barındıran dijital pazarlama faaliyetleri yürütüldü.

  UX/UI Website Tasarım ve Yazılım Geliştirme

  Türkiye’ni ve dünyanın dört bir yanına kalitesini kanıtlamış olan Kodsan için ürünlerinin detaylı anlatımının yapıldığı, gelişmiş teknolojisinin sunulduğu, maksimum etkileşim ve deneyim sunan web sitesi projesinin yazılım geliştirme aşaması devam etmektedir.

  Dijital Pazarlama

  Websitesi projesi ile paralel başlatılan dijital pazarlama faaliyetlerinde markanın son kullanıcı ile temas kurması ve yurt dışı satışlarının artması hedeflenmiştir. Çeşitli sosyal medya platformları aracılığı ile belirlenen hedef doğrultusunda geliştirilen dijital pazarlama stratejisi marka prestijini ve bilinirliğini artırmış ve markanın son kullanıcıya ulaşmasını sağlamıştır. Ölçümlenebilir ve insan merkezli dijital pazarlama faaliyeti markaya hem B2B hem de B2C etkileşimini desteklemektedir.

  Benzer İşler

  İletişime Geçin

  Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

  Hadi konuşalım