360 Dijital İletişim Ajansı 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir dijital çözümler üretiyoruz

PROJEYE BAŞLAYALIM EN.

Selam 👋
Bize projenizden bahsedin.

Aşağıdaki formumuzu doldurun veya bize start@merkurdesign.com mail adresinden mesajınızı hızlıca iletin.

  Mindrome

  Silikon Vadisi'nde ilham veren, enerjik ve renkli bir marka

  Silikon Vadisi’nde Co-working Space hizmeti veren bir girişim olan Mindrome için yaratıcı ve ilham veren bir proje geliştirdik. Hizmet verdiği alanda dikkatleri üzerine çekebileceği marka çalışması ve web sitesi tasarım ve yazılım geliştirme projesi tasarladık.

  Karakterize edilmiş ve tasarlanmış deneyim

  Kullanıcılara Mindrome ofislerinin enerjisini yansıtabilmek için tasarlanan projede ilk olarak marka için karakter yaratıldı ve bu karakter etrafında marka çalışmaları yürütüldü.

  Website tasarım ve yazılım geliştirme projesinde ise marka kimliğine uygun ve deneyim odaklı bir yaklaşım sergiledik.

  Kurumsal Kimlik

  Mindrome hedef kitlesinin dikkatini çekecek ve markaya değer katan bir marka çalışması yaratıldı. Co-working spacede kullanılacak çeşitli ürünlerin tasarımı alanın ruhuna uygun tasarlandı.

  Kurumsal UX/UI Website Tasarımı

  Mindrome markasını tanıtan, kullanıcıların marka ile iletişim ve etkileşim kurmasını sağlayan kurumsal bir web sitesi tasarlandı. Bu projede kurumsal kimliğin yanı sıra hedef kitle alışkanlıkları ve deneyimleri de göz önünde bulunduruldu.

  Gelişmiş rezervasyon deneyimi

  Markanın ruhunun en çok yansıtıldığı alanlardan biri ise Mindrome kullanıcıları için oluşturulan rezervasyon sistemi oldu. Kullanıcılara görsel bir deneyim sunan bu projede Mindrome co-working alanı gerçeği ile birebir aynı olacak şekilde çizilip dijitale aktarıldı.

  Kullanıcıya rezervasyon yaparken bir oyunun içinde geziniyor hissi yaratan bu sistem sunduğu yaratıcı deneyim sayesinde kullanıcı ile marka arasında güçlü bir bağ oluşmasını sağladı.

  Karakter Tasarımı

  Silikon Vadisi’nde yer alan Mindrome için içinde bulunduğu ortama uygun ve hitap ettiği girişimci kitlenin ilgisini çekecek bir karakter tasarımı yapıldı.

  Benzer İşler

  İletişime Geçin

  Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

  Hadi konuşalım