Merkur Design Full-Servis Dijital Ajans 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir pazarlama çözümleri üretiyoruz

NotM!lk

Dijital pazarlama stratejisinin gücü ile Londra'da vegan içeçek pazarında dikkat çekici marka yaratmak

Londra’da vegan içeçek pazarında dikkat çekmek isteyen ve hedef kitlesine farklı bir deneyim sunmayı amaçlayan Notm!lk için dijital pazarlama stratejisini geliştirerek başladığımız projede marka kurumsal kimliği revizyonu, ürün etiket ve paketlemelerinin tasarlanması, e-ticaret tasarım ve yazılım geliştirme ve sosyal medya yönetimi süreçleri yer alıyor.

Notm!lk dijital pazarlama yönetimi

E-Ticaret UI Geliştirme

Londra’da lokal olarak hedef kitlesine abonelik sistemi ile ürettiği günlük vegan içecek alternatiflerini ulaştırmayı hedefleyen marka için bu hedefine uygun bir e-ticaret platformu tasarladık ve bu platformu Shopify alt yapısı kullanarak geliştirdik. Platformda kullanıcılara farklı bir yolculuk sunabilmek ve kolay alışveriş deneyimi yaşatmak için strateji ve UX research sürecinde elde ettiğimiz veriler dahilinde bir bilgi mimarisi hazırlayarak daha sonra tasarım aşamasına geçtik.

Projede marka kurumsal çizgisini koruduğumuz özgün ve kolay kullanıma sahip bir yapı oluşturduk.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal medya profil tasarımlarını yaratarak başladığımız sosyal medya yönetimi sürecinde sosyal medyada hedef kitlenin ilgisini çekebilecek içeriklere yer verdik. Özellikle stratejik yaklaşım ile sadece ürün odaklı değil, faydalı ve bilgilendirici içeriklerle de çeşitlendirdiğimiz sosyal medya içerikleri marka sadakatini artırmaya yardımcı oluyor.

Motion graphics ve 3D görsellere yer verdiğimiz sosyal medya yönetiminde yarattığımız görsel dil ile life style bir görünüm yakaladık ve kullanıcıların etkileşimini maksimum seviyeye çıkarmayı hedefledik.

Diğer Projeler

İletişime Geçin

Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

İletişime geçin