360 Dijital İletişim Ajansı 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir dijital çözümler üretiyoruz

SON PROJELER TEKLİF AL

Olimpiyatlar - TÜBİTAK

Z Kuşağı, bilim ve başarı tek bir projede

TÜBİTAK’ın önemli projelerinden biri olan Olimpiyatlar, Türkiye’de bilim ile ilgilenen bir çok öğrencinin başarısına katkı sunuyor. Ortaokul ve lise düzeyindeki öğrencilere hitap eden proje hedef kitle alışkanlıkları göz önünde bulundurularak tasarlandı. Z kuşağı dilinin hakim olduğu projenin tasarımı çizimlerle hareketlendirildi.

Hedef kitleyi interaktif bir deneyimle etkileşime geçirmek

Türkiye’nin bilim alanındaki en önemli kurumlarından biri olan TÜBİTAK için geliştirdiğimiz projede tasarımdan yazılım aşamasına kadar tüm süreçler büyük bir özen ve profesyonellikle yürütüldü.

Hedef kitleyi doğru analiz etmek ve bu yönde bir arayüz tasarımı yaratabilmek için öncelikle araştırma ardından bilgi mimarisi yaratma süreçlerini uyguladığımız proje sahip olduğu forum özelliği ile öğrencilere interaktif bir platform sunuyor.

Kurumsal Website UX/UI Tasarım & Yazılım Geliştirme

Kullanıcıların TÜBİTAK Bilim Olimpiyatları ile ilgili tüm bilgilere ulaşabildiği platform, öğrencilere olimpiyatlara hazırlanırken kendilerini test imkanı sunuyor. Öğrenciler platform üzerinde önceki yıllarda çıkmış soruları çözerek güncel durumlarını gözlemleyebiliyorlar.

Forum

Platformun Forum özelliği sayesinde ise öğrenciler çözemedikleri soruları paylaşabiliyor ve bu sorulara kolektif bir şekilde cevap arayabiliyorlar.

Benzer İşler

İletişime Geçin

Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

Hadi konuşalım