360 Dijital İletişim Ajansı 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir dijital çözümler üretiyoruz

PROJEYE BAŞLAYALIM EN.

Selam 👋
Bize projenizden bahsedin.

Aşağıdaki formumuzu doldurun veya bize start@merkurdesign.com mail adresinden mesajınızı hızlıca iletin.

  Osmanlı Reklam

  Sektöründe lider Osmanlı Reklam için değer yaratan bir dönüşüm

  Açık hava reklamcılığı alanında Türkiye’nin lider markalarından olan Osmanlı Reklam’ın kurumsal yapısını vurgulamak ve daha geniş bir kitleye ulaşabilmek için başlattığımız projede markaya kurumsal kimlik tasarımı, web site tasarım ve yazılım geliştirme, prodüksiyon ve 3D fabrika turu gibi alanlarda hizmetler verdik.

  Daha görünür ve ulaşılabilir olmak için...

  Türkiye’de ve dünyanın çeşitli ülkelerinde alanında önemli işlere imza atmış ve sektöründe lider marka olan Osmanlı Reklam’ın dijital platformlarda da rakiplerinden bir adım önde olmasını sağlayacak bir proje geliştirdik.

  Markanın daha görünür ve ulaşılabilir olmasını sağlayan bu projede marka prestijini artıran, markanın hedef kitlesi ile etkileşim kurmasını sağlayan ve Osmanlı Reklam kalitesini vurgulayan bir yaklaşım sergilendi.

  Website UX/UI Tasarım & Yazılım Geliştirme

  Osmanlı Reklam kurumsal çizgisine paralel ve kullanıcı alışkanlıkları göz önünde bulundurularak hazırlanan web sitesi tasarımında marka hizmetleri, kurumsalı yapısı ve diğer gerekli detayları içeren bir bilgi mimarisi oluşturuldu. Bu mimari yapıya uygun yazılım teknolojileri ile websitesi projesi hayata geçirildi.

  3D Fabrika Turu Uygulaması

  20.000 m2’lik Osmanlı Reklam üretim tesisinin 3D tur şeklinde hazırlanması sayesinde müşteriler uzaktan fabrikaya dair tüm detaylara ulaşılabiliyor.

  3D City

  3D animasyon ile Osmanlı Reklam’ın hayata geçirdiği işlerin sergilendiği bir şehir görüntüsü yaratıldı. Böylece kullanıcılar kısa bir tur ile markanın yaptığı işleri detaylı görebiliyor.

  Kurumsal Kimlik

  Osmanlı Reklam markasına değer katan, markanın daha görünür olmasını ve akılda kalmasını sağlayan bir kimlik tasarımı yapılmıştır.

  Prodüksiyon

  Osmanlı Reklam faaliyetlerini, üretim tesisi ve kalitesini ortayan koyan prodüksiyon çalışması yapılmıştır.

  Benzer İşler

  İletişime Geçin

  Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

  Hadi konuşalım