360 Dijital İletişim Ajansı 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir dijital çözümler üretiyoruz

PROJEYE BAŞLAYALIM EN.

Selam 👋
Bize projenizden bahsedin.

Aşağıdaki formumuzu doldurun veya bize start@merkurdesign.com mail adresinden mesajınızı hızlıca iletin.

  Redjet Stage

  Eğlence sektörünün en profesyonel dijital markası olmaya hazırlanıyor!

  Sahne ekipmanları üreten ve dünyanın dört bir yanına satan RedJet Stage, Türkiye pazarında dijital atılım yaptı. Online satışa başlayan markanın hedef kitlesi için kullanıcı deneyimi tasarımına sahip bir e-ticaret sitesi tasarladık. Daha geniş kitlelere ulaşabilmek için dijital pazarlama çalışmalarını da yürüttüğümüz firmanın marka kimliğini güçlendirmek için logo revizyonu ve paket tasarımları da ajansımız tarafından hazırlandı.

  Güvenilir ve hızlı bir alışveriş deneyimi

  Kurulduğu günden bugüne kadar geleneksel pazarlama yöntemleri ile satış gerçekleştiren RedJet Stage, marka bilinirliğini, pazar payını ve satışlarını arttırmak amacı ile dijital dönüşüm sürecini Merkur Design ile birlikte başlattı.

  Marka değerini arttırmak ve karakterini güçlendirmek amacı ile logo revizyonu ve paket tasarımını yaptığımız RedJet Stage için, hedef kitle alışkanlıklarına uygun kullanıcı deneyimi ilkeleri doğrultusunda, kullanıcıların hızlı ve güvenli alışveriş yapabilecekleri bir E-ticaret sitesi tasarladık. Marka kurumsal kimliği ile paralel hazırlanan site tasarımında kullanıcıların aradıkları ürünlere hızlı ve kolay ulaşımı, ürün hakkında detaylı bilgiye erişimi ve alışverişi güvenli bir şekilde tamamlamaları amaçlandı. Markanın pazarda daha geniş kitlelere ulaşabilmesi ve marka bilinirliğini arttırması amacı ile dijital pazarlama çalışmaları kapsamında markanın sosyal medya çalışmaları ve reklam kampanyaları yürütüldü.

  Kurumsal Kimlik Revizyonu

  Güçlü bir marka karakterine uyum sağlaması amacı ile tasarımsal hataları olan marka logosu tasarım ilkelerine uygun bir şekilde revize edildi.

  UX/UI E-Ticaret Tasarımı

  Markanın hedef kitlesine güvenli alışveriş deneyimi sunmak için tasarlanan websitesi kullanıcı deneyimi ilkeleri doğrultusunda, günümüz kullanıcı alışkanlıkları göz önünde bulundurularak hazırlandı.

  Sosyal Medya Yönetimi

  RedJet Stage ürünleri, marka kalite ve değerlerinin daha geniş kitlelere ulaşabilmesi amacı ile gerçekleştirilen dijital pazarlama çalışmaları kapsamında marka sosyal medya hesaplarının yönetimi ve raporlaması, marka online itibar yönetimi, reklam çalışmaları yönetim ve raporlaması ve arama motorları için içerik çalışmaları gerçekleştirilmiştir.

  Kurumsal Kimlik Materyalleri

  RedJet Stage kurumsal kimliğine uygun, marka kalitesine vurgu yapan ürün paket tasarımı hazırlanmıştır.

  Benzer İşler

  İletişime Geçin

  Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

  Hadi konuşalım