Merkur Design Full-Servis Dijital Ajans 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir pazarlama çözümleri üretiyoruz

Şeniz Özbey

Fotoğraf sanatının dijitaldeki minimal yansıması

Ünlü bir çok marka ve kişinin fotoğraf çekimlerini yapan Şeniz Özbey’e hem işlerini sergileyebileceği hem de marka bilinirliğini artırabileceği bir web sitesi geliştirdik. Hızlı, kolay anlaşılabilir ve minimal tarzın hakim olduğu bu projede Şeniz Özbey’in sanatını dijitale yansıttık.

Şeniz Özbey Kurumsal Website Tasarım ve Yazılım Geliştirme

Gücünü minimalizmden alan dijital deneyim

Uzun yıllardır fotoğrafçılık alanında tanınan bir marka haline gelen Şeniz Özbey’in kurumsal çizgisine uygun, kullanıcı alışkanlıkları göz önünde bulundurularak, minimal yapıda bir web site tasarımı oluşturuldu. Kullanıcıların kolaylıkla Şeniz Özbey’in çalışmalarını inceleyebileceği ve hızlı bir şekilde iletişime geçebileceği yapıda hazırlanan tasarımda işler ön planda tutuldu.

Şeniz Özbey projesinde günümüz yazılım teknolojileri kullanılarak sorunsuz, hızlı ve efektif bir sonuç elde edildi. Marka yöneticilerinin de siteyi kolaylıkla günceleyebilmesi için anlaşılır ve kullanımı basit bir yönetim paneli geliştirildi.

Website Tasarımı

Fotoğrafçılık alanında büyük bir değer yaratan Şeniz Özbey markası bu web projesi ile dijitalde hızlı ulaşılabilirlik ve görünürlük yakaladı.

Diğer Projeler

İletişime Geçin

Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

İletişime geçin