360 Dijital İletişim Ajansı 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir dijital çözümler üretiyoruz

SON PROJELER TEKLİF AL

TIMEX

İhracat ağını genişletmek isteyen TIMEX yatırımını dijitale yaptı 💪

Türkiye’nin ilk yerli filtre üreticisi olan TIMEX Filtrasyon ve Su Sistemleri Merkur Design işbirliği ile girdiği dijital dönüşüm süreci sonrası ihracat ağını genişletti. Kurulduğu günden itibaren kaliteden ödün vermeyen firma, kalitesini dijitalde de yansıtarak ismini tüm dünyaya duyurdu. Yenilenen üretim tesisi ve artan üretim hacmi ile birlikte başlayan dijital dönüşüm süreci markayı sektöründe rakiplerinden bir adım öne taşıdı.

Güçlü bir strateji ve doğru adımlarla gelen başarı

Yeni üretim tesisi ile üretim kapasitesini ve alanında uzman personel sayısını iki katına çıkaran TIMEX’in, dijital platformlardaki kimliğine yeni bir boyut kazandırdık. Son teknolojiye sahip ve çevre dostu yeni üretim tesisini tüm dünyaya duyurmak isteyen firma için ihracat yapmayı hedeflediği ülkelere yönelik stratejiler geliştirdik.

Websitesi, dijital pazarlama çalışmaları ve çekilen tanıtım filmi ile tamamen yenilenen TIMEX’in ürün ve hizmetlerinin, oluşturulan strateji kapsamında yürütülen içerik çalışması ile doğru ifade edilmesini sağladık.

Website UX/UI Tasarım & Yazılım Geliştirme

Markanın kurumsal kimliğine ve hedef kitlenin alışkanlıkları göz önünde bulundurularak hazırlanan TIMEX web site tasarımı gelişmiş yazılım teknolojileri ile hayata geçirildi. Günümüzde hızla artan mobil kullanım oranları sebebi ile web sitesinin tüm mobil cihazlarda sorunsuz çalışması sağlandı.

Dijital Pazarlama

Markanın ihracatını artırmaya yönelik geliştirilen dijital pazarlama stratejisi ile sosyal medya hesapları oluşturularak yönetildi. Avrupa ve afrika pazarlarının hedeflendiği yönetimde, markanın ihracat oranlarını artırmaya yönelik stratejiler izlendi.

Markaya değer katan içeriklerin üretiminin yanı sıra TIMEX ürün ve hizmetlerine de sık sık yer verilen sosyal medya platformlarında markanın daha geniş kitlelere ulaşması sağlandı.

Dijital reklam kampanyalarına da yer verilen dijital pazarlama faaliyeti kapsamında özellikle Linkedin platformu üzerinden yürütülen çalışmalarla markanın hedeflerine ulaşması sağlandı. Reklam kampanyaları sayesinde markanın satış yapmayı hedeflediği ülkelerde ürün ve hizmetlerinin daha geniş kitlelere duyuruldu.

Prodüksiyon

Tamamen çevre dostu ve son teknolojiye sahip yeni üretim tesisinin tanıtımı amacı ile çekilen kurumsal tanıtım filmi ile TIMEX gücünü ve kalitesini gözler önüne serme fırsatı yakaladı. 10.000 m² üretim tesisinin içeriden ve havadan görüntülendiği tanıtım filminde senaryo ve profesyonel seslendirme hizmeti de ajansımız tarafından sağlandı.

Markalama

TIMEX ürünlerinin ve kısa marka tanıtımının yer aldığı katalog tasarlandı. Markanın bilinirliğini ve akılda kalıcılığını artırmak için hazırlanan bu tasarım markanın kurumsal çizgisine paralel bir çizgi yaratıldı.

Benzer İşler

İletişime Geçin

Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

Hadi konuşalım