Merkur Design Full-Servis Dijital Ajans 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir pazarlama çözümleri üretiyoruz

VakifForlag (Beta)

Güvenli bir e-ticaret deneyimi

Maksimum etkileşimi hedefleyen VakifForlag e-ticaret projesi, kullanıcı davranışları göz önünde bulundurularak inşaa edildi. Güvenli ve kolay alışveriş imkanı sunan platform günümüz yazılım teknolojileri ve tasarım trendleri ile geliştirildi.

Vakifforlag E-Ticaret Tasarım ve Yazılım Geliştirme

Güçlü bilgi mimarisi ile yeni bir müşteri yolculuğu

Danimarka’da kitap ve hediyelik satışı için geliştirilen proje tamamen kullanıcı alışkanlıkları üzerine kurgulandı. Kullanıcının site içerisinde deneyimleyeceği yolculuk bilgi mimarisinde en ince detayına kadar tasarlandı. Güçlü bir bilgi mimarisi üzerine inşaa edilen site tasarımı VakifForlag müşterileri için özgün bir alışveriş deneyimi sunuyor.

Günümüzde kullanıcıların neredeyse %75’inin tercih ettiği mobil kullanım için site arayüzünü mobile uyarlamak yerine mobilde masaüstüne paralel çizgide kullanıcı davranışlarına göre bir arayüz tasarlandı. Mobil ve masaüstü kullanımda farklılık gösteren kullanıcı davranışları göz önünde bulundurularak kullanıcıların hızlı ve etkili bir şekilde satın alma işlemlerini tamamlaması sağlandı.

Projenin yazılım aşamasında günümüz web teknolojileri kullanılarak güvenli ve efektif bir platform inşaa edildi. Özellikle e-ticaret platformlarında hız ve güvenlik gibi kullanıcı beklentileri kullanılan güncel yazılım teknolojileri ile sağlandı.

Marka yetkililerinin platform üzerinde kolaylıkla güncelleme yapabilmelerini sağlayan kolay kullanılabilir ve hızlı öğrenilebilir bir yönetim paneli geliştirildi. Bu panel sayesinde marka yetkilileri dışarıdan bir destek sağlamadan kendi içlerinde platformla ilgili tüm değişiklik ve düzenlemeleri kolaylıkla sağlayabiliyorlar.

Diğer Projeler

İletişime Geçin

Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

İletişime Geçin