360 Dijital İletişim Ajansı 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir dijital çözümler üretiyoruz

SON PROJELER TEKLİF AL

Yalın Tan + Partners

İç mimari sektörünün parlayan yıldızı Yalın Tan and Partners

İç mimari alanında Türkiye’nin en önemli markalarından olan Yalın Tan and Partners’ın İngiltere’de bir ofis açması ve dünya pazarında marka bilinirliğini artırmak istemesi sonucu dijital pazarlama projesinde iş birliği gerçekleştirdik. Türkiye’de sahip olduğu prestij ve pazar payını korumasının yanı sıra dünya pazarında da yer sahibi olmak isteyen marka için uzun soluklu bir dijital pazarlama süreci yürüttük.

Hedef kitle analizi ve persona yaratma süreci

Projeye öncelikle markanın istek ve hedeflerini doğru analiz ederek başladık. Ardından markanın yönelmek istediği pazarlardaki hedef kitleyi tanımlamak için hedef kitle araştırması ve analizi gerçekleştirdik.

Elde ettiğimiz verilerle personalar yaratarak, gerçek zamanlı bir yol haritası oluşturduk. Bu yol haritası rehberliğinde markanın dijital platformlardaki görsel ve yazılı dilini, üslubunu ve reklam stratejisini belirledik.

Sosyal Medya Yönetimi

Markanın hayata geçirdiği projelerin yanı sıra mimari ve görsel sanatlar alanında faydalı içeriklerle de sürekli güncellediğimiz sosyal medya hesapları ve dijital reklam süreçlerini paralel yürüterek markanın hedeflediği pazarlarda görünür olmasını sağladık.

Analiz ve Optimizasyon

Hedef kitle ve rakiplerin doğru analizi sonucunda ortaya çıkan strateji ile hazırlanan içerikler markanın görünür olmasını sağlarken aynı zamanda markaya prestij de sağladı.

Globalde Marka Bilinirliği ve Prestij

Sürekli analiz ve optimize edilen strateji doğrultusunda ortaya çıkan kusursuz dil Yalın Tan and Partners’ın ortaya koyduğu değerin görünür olmasını sağladı. Tüm dünyanın tanıdığı markalara projeler geliştiren Yalın Tan + Partners dijital platformlarda da hak ettiği prestije ve marka bilinirliğine sahip oldu.

Ayrıca markanın kendi sektöründeki yetkinliğini ve başarısını vurgulamak için hayata geçirdikleri projeler dışında, bilgilendirici içerikler de hazırlanarak rakipleri tarafından da dikkat çekmesi sağlandı.

Masaüstü Prodüksiyon

Yalın Tan and Partners’ın sahip olduğu fotoğraf arşivi ile hazırladığımız masaüstü prodüksiyon çalışmaları, markanın projelerini daha anlaşılır ve göz dolduran şekilde sunmasına yardımcı oldu.

Marketler

Benzer İşler

İletişime Geçin

Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️

Hadi konuşalım