360 Dijital İletişim Ajansı 🤙

Geleceğe yönelik insan merkezli, sonuç odaklı ve ölçümlenebilir dijital çözümler üretiyoruz

SON PROJELER TEKLİF AL

Zebra

Savunma sanayisinde yeni ve güçlü bir marka imajı

Savunma sanayisinde uzun yıllardır üretim yapan firma yeni bir marka yaratarak sektördeki pazar payını ve değerini artırmayı hedefledi. Bu hedef doğrultusunda güçlü ve yeniliklere açık bir marka imajı yarattık.

Markanın sahip olduğu en temel değerlerden yola çıkarak yarattığımız marka imajı firmayı sektöründe daha görünür kıldı ve hedefine yaklaştırdı.

Savunma sanayisinde Zebra markasını ön plana çıkaracak bir kurumsal kimlik tasarımı ile başladığımız projede UX/UI Tasarım, Geliştirme ve Prodüksiyon aşamalarını tamamladık.

Tüm bu yapılan çalışmalar sonrası ortaya gelişmiş bir vizyona sahip, yenilikçi ve kaliteli bir marka imajı çıktı. Bu imajı yaratabilmek için projeye başlarken savunma sanayi sektöründe edindiğimiz tecrübelerden faydalandık. Sektörü iyi tanıyor olmamız markaya sağladığımız katkıyı artırdı.

Kurumsal Kimlik

Markanın sahip olduğu kalite ve ileri teknoloji değerleri üzerine tasarlanan kurumsal kimlik markaya hedeflediği imajı sunuyor. Savunma sanayi sektör dinamiklerinin de göz önünde bulundurulduğu kurumsal kimlik tasarım sürecinde markaya güçlü bir kimlik yaratıldı.

Website UX/UI Design & Development

Kurumsal marka imajına paralel olarak tasarlanan web sitesi de kullanıcılara kaliteli bir deneyim sunmak için sağlıklı bir bilgi mimarisi üzerine inşaa edildi. Web sitesinde oldukça sade ve anlaşılır bir tasarım dili tercih edildi ve markanın ürünleri ön planada tutuldu.

Mobil uyumluluğu da sağlanan web sitesinin yazılım tarafında günümüz teknolojileri kullanıldı. Ayrıca projede marka yetkililerinin kolay kullanabileceği bir yönetim panelini de geliştirildi.

Prodüksiyon

Projenin prodüksiyon aşamasında marka ürünlerinin fotoğraf çekimi yapıldı. Bu aşamada web sitesi ve farklı alanlarda kullanılmak üzere markaya bir fotoğraf arşivi yaratıldı.

Benzer İşler

Hadi konuşalım

Bir fikri hayata geçirmek, yeni bir proje başlatmak ya da sadece tanışmak için bizimle iletişime geçin ✌️ ✌️

Hadi konuşalım